Garibaldi's - kvalitný servis len v drahších podnikoch?

Reklama

Oprávnená kritika košických služieb. Gastronómia, zákaznícky servis, prístup ku klientom. Blog o všetkom kvalitnom.

nedeľa 15. mája 2011

Garibaldi's - kvalitný servis len v drahších podnikoch?

Mám rád Garibaldi's. Vždy v tomto bare prežijem príjemný večer. Nemalú zásluhu na tom určite majú skvelí čašníci a čašníčky. Srší z nich optimizmus a profesionalita. Každý vzniknutý problém riešia na veľmi vysokej úrovni. 

Vonku sa otepľuje a čoraz častejšie si  sadám do ich letnej záhrady. Objednám si rakúske pivko Edelweiss a užívam si jeho arómu. Edelweiss mi veľmi chutí a vždy skvelo osvieži. Má geniálny citrusový nádych, ktorí dokonale pasuje do letných horúčav. Niekoho možno odradí cena 2,10 €, ale zážitok z Edelweissu a Garibaldi's za tie peniaze určite stojí. Ak nemáte radi pivo, objednajte si drink. Stavím sa, že sa Vám v mojom obľúbenom bare bude páčiť :)


Garibaldis Café Bar - garibaldis.skMrzí ma, že kvalitný servis a službu dostaneme v Košiciach spravidla iba v drahších podnikoch. Garibaldi's nie je najlacnejší a pivo za 1 € v ňom rozhodne nečakajte. To chceme tak veľa, ak požadujeme profesionalitu v bare, kde pivo stojí 1 €? Podľa mojej mienky rozhodne nie.

To isté platí o reštauráciách. Prečo dostanem kvalitnú službu iba v reštauráciach typu Hilton, či Golden Royal? Veď len minerálka tu stojí dve eurá. Dostane sa profesionalita aj do cenovo prijateľnejších podnikov? Vyjadrujme znepokojenie nad zlými službami naďalej a možno budú zajtrajšky ešte svetlejšie! Mimochodom o jednej reštaurácii s výborným servisom za rozumné peniaze by som vedel. Je to La Ventana.

Zdieľajte tento článok na Facebooku!

5 komentárov:

 1. Milujem ten podnik. Aj ja tam casto zajdem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Choď už na nejaké poriadne jedlo, do normálnych reštaurácií. A napíš normálnu recenziu, podľa návodu "psychológa".Mokuš

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mokus, nemusite nam radit, co mame robit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. V tomto clanku si ukazal svoju neobjektivitu co ma dost sklamalo. Peter

  OdpovedaťOdstrániť
 5. My sme navštívili Garibaldi´s raz a už viac to tam určite nenavštávime. Neboli sme spokojní s obsluhou,pivom a ani s nachos. Jediné čo nás celkom zaujalo bol interiér. no i napriek tomu, že sme tam chceli stráviť príjemný večer, sme po pol hodine odišli.

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...