Mám rád Občanský průkaz

Reklama

Oprávnená kritika košických služieb. Gastronómia, zákaznícky servis, prístup ku klientom. Blog o všetkom kvalitnom.

utorok 29. marca 2011

Mám rád Občanský průkaz

Asi ako každý, veľmi rád si pozriem dobrý film. Občanský průkaz dobrým filmom jednoznačne je. Vtipné hlášky, realita nedávnych časov a dobrý "soundtrack" predurčil túto snímku k úspechu. Určite si kúpim DVD.

Čo ma veľmi teší, Občanský průkaz zaujal aj mladú generáciu. Skvelá prevencia, pretože komunisti sú každodennou hrozbou ešte aj dnes.4 komentáre:

 1. dobrá cenzúra, ako za komunizmu, ze? nebezpecenstvo komunistov ze?

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Píšete nezmyselné príspevky bez logických argumentov, ktoré si uťahujú z tohoto blogu.

  Ak budete mať nejaký konštruktívny príspevok, určite si ho s našimi čitateľmi radi prečítame. Ak budete písať nezmysly a urážky ďalej, Vaše príspevky budeme pochopiteľne mazať. To nie je žiadna "cenzúra ako za komunizmu", ale moderovaná diskusia za účelom zvýšenia kvality.

  Článok presne pre Vás
  http://sluzbyvke.blogspot.com/2011/04/inteligentny-clovek-internetove.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrý blog, niečo takéto tu jednoznačne chýbalo, čítať "recenzie" na rôzne Košické reštaurácie ma jednoducho baví a tak trošku aj pomáha pri výbere a utvorení si na danú prevádzku názor.
  Problém ale je, že tento blog sa vola Služby v Košiciach a tak netuším prečo by som tu mal narážať na Občianský preukaz, Kristínu s jej hymnou a podobné voloviny. Degraduje to kvalitný nápad tohto blogu.

  Prajem vám úspech, veľa kvalitných, nezaujatých a hlavne pravdivých článkov, dúfam, že nad mojou malou kritikou porozmýšľate :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem pekne za komentár, takéto príspevky veľmi potešia :)

  Máte pravdu. S tými "volovinami" prestávame (i keď nevylučujem, že raz za čas sa takýto typ článku objaví...) a sústredíme sa najmä na hodnotenia reštaurácií a služieb.

  V najbližšej dobe začneme robiť kompletné fotoreporty z našich návštev, takže veríme, že tento ťah náš blog zatraktívni.

  Ešte raz by som sa Vám rád poďakoval a dúfam, že sa Vám naše články budú naďalej páčiť.

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...